VABLJENI NA LEVČKOV TURNIR 2023!

V soboto 27.5.2023 VLJUDNO VABIMO vse privržence nogometa, dobre družbe in pestrega dogajanja na LEVČKOV TURNIR 2023, ki se bo odvijal kar na dveh lokacijah.
BOGAT SPREMLJEVALNI PROGRAM, obisk in nastop trebanjskih mažoret, podelitev pokalov in medalj z obiskom županje...
Vsega seveda ne bomo izdali, kogar mika naj obišče turnir in zagotovo mu ne bo žal.
Obisk posebej priporočamo družinam z otoki, saj se lahko tako iz prve roke na tem turnirju prepričajo kako pestro- bogato je dogajnaje v Trebnjem zadnja leta v nogometnem smislu.
LOKACIJE IN TERMINI
Na CIK-u (igrišče z umetno travo) bo pesto ves dan.
Ob 8:00h se začne turnir za selekcijo U9.
Ob 14:15h pa na isti lokaciji štarta selekcija U10.
Vzporedno z dogajanjem na CIK-u pa na našem domačem stadionu Cviblje (naravna trava) ob 10:00h štarta selekcija U11.
ZA HRANO IN PIJAČO BO POSKRBLJENO.
DOBRODOŠLI!