lorem ipsum dolor sit

NZS PRIPOROČA- VAJE ZA MLADE IGRALCE

Ker treningi zaradi nastalih razmer niso mogoči, nam je NZS priskrbela simpatičen sklop vaj za mlade igralce.

Preberi več...

lorem ipsum dolor sit

Mlajše selekcije nadaljujejo z uspehi!

V Radečah na 4. Muflončkovem turnirju smo spet blesteli. Selekcija U9 je nastope končala na 2. mestu.

Selekcija U11 na 3. mestu.

Navdušila pa je tudi selekcija U8, ki je v družbi starejših (U9 ekip) med 10-imi dosegla vrhunsko 5. mesto.

Preberi več...

lorem ipsum dolor sit

Selekciji U12 v Črnomlju nihče ni bil kos!

Zmaga selekcije U12 na močnem mednarodnem turniju v Črnomlju!

Preberi več...

lorem ipsum dolor sit

IZJEMEN USPEH SELEKCIJ U8 in U9 NA MOČNEM MEDNARODNEM TURNIRJU

Preberi več...

lorem ipsum dolor sit

U12 SUVERENO OSVOJILA TURNIR V ŠENTJERNEJU

Preberi več...

lorem ipsum dolor sit

U-12 osvojila turnir v Trbovlju

Ekipa U12 je osvojila 1. mesto v Trbovljah.

Preberi več...

lorem ipsum dolor sit

U-8 osvojila turnir v Medvodah

Ekipa U-8 s trenerjema in pokalom za 1. mesto.

Preberi več...

lorem ipsum dolor sit

U13 osvojila odlično 2. mesto v Trbovljah in Zagorju

Foto: Ekipa U13 s trenerjema v Trbovljah.

Preberi več...

lorem ipsum dolor sit

DU17 Reprezentanca Slovenije se je uvrstila na EP 2020

Slovenska dekliška kadetska reprezentanca je spet med elito. 

Preberi več...

lorem ipsum dolor sit

Trebanjska dekleta v vrstah Olimpije

Trebanjska dekleta bodo v naslednji sezoni tekmovala v vrstah ŽNK Olimpija.

Preberi več...

OBVESTILO

Po 1.3.2020 praviloma pričnejo z zunanjimi treningi tudi nižje selekcije kluba.

Člani - MNZ Ljubljana - 13. krog

17.11.2019 - 14.00

Trebnje Tian 4:0 Cockta Kresnice

U19 - MNZ Ljubljana - 11. krog

17.11.2019 - 11.00

Trebnje 3:0 Slovan

U15 - MNZ Ljubljana - 10. krog

09.11.2019 - 14.00

Slovan 2:0 Trebnje Tian

WU15 - Olimpija Trebnje - NZS - 8. krog

10.11.2019 - 11.00

Olimpija Trebnje 4:0 Renče

WU13 - Olimpija Trebnje - NZS - 7. krog

19.10.2019 - 11:00

Olimpija Trebnje 1:0 Primorje A.

U12 - MNZ Ljubljana (sk.2) - 10. krog

09.11.2019 - 11:00

Šentjernej 4:1 Trebnje

U13 - MNZ Ljubljana - 11. krog

15.11.2019-18.30

Ljubljana Hermes 0:8 Trebnje

U17 - MNZ Ljubljana - 11. krog

17.11.2019-09.00

Trebnje 2:4 Slovan

WU17 - Olimpija Trebnje - NZS - 11. krog

16.11.2019 - 11:00

Primorje A. 1:2 Olimpija Trebnje

Člani - MNZ Ljubljana - 14. krog

15.3.2020 - 15:00

Trebnje Tian : Laby's Mengo 28

 (Stadion Portoval-UT, NM)

U19 - MNZ Ljubljana - 7. krog

24.11.2019-13.00

Ihan : Trebnje

(Športni park Domžale-UT)

U15 - MNZ Ljubljana - 11. krog

16.11.2019 - 14.00

Roltek Dob : Trebnje Tian - PRELOŽENO

(Športni park Dob)

WU15 - Olimpija Trebnje - NZS - 9. krog

17.11.2019 - 13.30

Cerklje : Olimpija Trebnje

(NC Velesovo)

WU13 - Olimpija Trebnje - NZS - 7. krog

19.10.2019 - 11.00

Olimpija Trebnje : Primorje A.

Jesenski del tekmovanja je zaključen.

U12 - MNZ Ljubljana (sk. 2) - 10. krog

9.11.2019-11:00

Šentjernej : Trebnje

Jesenski del tekmovanja je zaključen.

WU17 - Olimpija Trebnje - NZS - 12. krog

23.11.2019 - 13:00

Olimpija Trebnje : Pomurje B.

(ŠP Ljubljana Šiška-UT)

U7 - MNZ Ljubljana - prijateljska tekma

0.0.2019 - 00.00

Trebnje : nasprotna ekipa

(ŠP Trebnje - UT)

U9 - MNZ Ljubljana - 1. krog (skupina 4)

23.10.2019 - 16.00

Nadomestni turnir 1. kroga je v NK Trebnje.

Jesenski del tekmovanja je zaključen.

U8 - MNZ Ljubljana - 4. krog (skupina 6)

26.10.2019–00:00

V 4. krogu je ekipa NK Trebnje PROSTA.

Jesenski del tekmovanja je zaključen.

U13 - MNZ Ljubljana - 9. krog

00.11.2019 - 00.00

Trebnje : Olimpija Ljubljana

(neznana lokacija)

U17 - MNZ Ljubljana - 7. krog

24.11.2019-11.00

Ihan : Trebnje

(Športni park Domžale-UT)

U11 - MNZ Ljubljana - 7. krog (skupina B)

26.10.2019 - 12.30

Dlan Logatec : Trebnje

Jesenski del tekmovanja je zaključen.