lorem ipsum dolor sit

Mala šola nogometa na obisku pri NZS

Preh 30 članska ekipa otrok iz Male šole nogometa se je odpravila na Brdo pri Kranju.

Preberi več...

lorem ipsum dolor sit

Predsednik države na obisku pri U-15 selekciji

Prvenstvena tekma U-15 selekcije 1. lige MNZ Ljubljana.

Preberi več...

lorem ipsum dolor sit

DU13 osvojila turnir v Ajdovščini

Ekipa deklet iz DU13 NK Bartog Trebnje je osvojil na turnirju v Ajdovščini odlično 1. mesto.

Preberi več...

lorem ipsum dolor sit

U-12 osvojila 2. mesto v Trbovlju

V nedeljo, 25.11.2018 je v Trbovljah potekal tradicionalni turnir v dvoranskem nogometu.

Preberi več...

lorem ipsum dolor sit

U-11 selekcija osvojila 1. mesto v Zagorju

V nedeljo, 18.11.2018 je v Zagorju potekal turnir v dvoranskem nogometu.

Preberi več...

lorem ipsum dolor sit

U-8 na prvenstvenem turnirju

V soboto, 6.10.2018 je v Grosupljem potekal 3. krog turnirja U-8 selekcije.

Preberi več...

lorem ipsum dolor sit

Prijateljska tekma v Kopru

V soboto, 4.8.2018 se je ekipa kadetov in mladincev odpravila na prijateljsko tekmo v Koper.

Preberi več...

lorem ipsum dolor sit

Državne prvakinje v Trebnjem

V četrtek, 2.8.2018 je na nogometnem stadionu Cviblje potekala prijateljska tekma med domačimi kadeti in članicami iz ŽNK Olimpija.

Preberi več...

lorem ipsum dolor sit

Zaključek Male šole nogometa

V  letošnjem šolskem letu smo v enoti Kekec in Mavrica z otroki starimi 5-6 let izvajali Malo šolo nogometa.

Preberi več...

lorem ipsum dolor sit

Mednarodni turnir Dragan Mance Cup 2018

V četrtek, 14.6.2018 se je v Beograd odpravila 25 članska ekipa iz U-10 in U-12 selekcije.

Preberi več...

OBVESTILO

Treningi vseh selekcij kluba bodo praviloma potekali do 28.6.2019.

Člani - MNZ Ljubljana - 22. krog

8.6.2019 - 17.30

Trebnje Tian 4:0 Laby's Mengo 28

U19 - MNZ Ljubljana - 19. krog

5.6.2019 - 18.00

Bartog Trebnje 8:1 Vir

U17 - MNZ Ljubljana - 22. krog

2.6.2019 - 10:00<

Dolomiti 0:4 Bartog Trebnje

U15 - MNZ Ljubljana - 22. krog

02.06.2019 - 17:30<

Trebnje Tian 4:0 Laby's Mengo 28

U13 - MNZ Ljubljana - 22. krog

8.6.2019 - 10.30

Dlan Logatec 1:1 Tian Trebnje

U12 - MNZ Ljubljana - 22. krog

4.6.2019 - 18:00

Bartog Trebnje 2:1 Slovan

WU17 - dekleta - NZS - 17. krog

25.05.2019 - 11.00

Olimpija Trebnje Brežice 3:2 Primorje A.

WU13 - dekleta - NZS - 15. krog

25.5.2019 - 13:30

Bartog Trebnje 5:0 Cerklje

WU11 - dekleta - NZS - zaključni turnir

16.06.2019 - 15:30

Dravograd 0:0 Bartog Trebnje

Člani - MNZ Ljubljana - 22. krog

8.6.2019 - 17:30

Tekmovanje je zaključeno.

U19 - MNZ Ljubljana - 19. krog

5.6.2019-18.00

Tekmovanje je zaključeno.

U17 - MNZ Ljubljana - 22. krog

2.6.2019-10.00

Tekmovanje je zaključeno.

U15 - MNZ Ljubljana - 22. krog

2.6.2019 - 17.30

Tekmovanje je zaključeno.

U13 - MNZ Ljubljana - 22. krog

8.6.2019 - 10.30

Tekmovanje je zaključeno.

U12 - MNZ Ljubljana - 22. krog (skupina 1)

4.6.2019-18: 00

Tekmovanje je zaključeno.

U11 - MNZ Ljubljana - 12. krog (skupina A)

6.6.2019 - 18.00

Hermes Ljubljana : Bartog Trebnje

(ŠP Lj.Šiška - UT)

U10 - MNZ Ljubljana - 18. krog (skupina B)

8.6.2019 - 10.00

Olimpija Ljubljana : Bartog Trebnje

(ŠP Jama, Lj.Bežigrad - UT)

U9 - MNZ Ljubljana - 9. krog (skupina 8)

25.05.2019 - 14.00

Tekmovanje je zaključeno.

U8 - MNZ Ljubljana - 8. krog (skupina 3)

31.5.2019-17:30

Tekmovanje je zaključeno.

WU17 - dekleta - NZS - 17. krog

25.5.2019 - 11.00

Tekmovanje je zaključeno.

WU13 - dekleta - NZS - zaključni turnir

8.6.2019 - 15.40

Tekmovanje je zaključeno.

WU11 - dekleta - NZS - zaključni turnir

16.06.2019 - 15:30

Zaključni turnir DU11 bo v Dravogradu.

(Športni park Dravograd)