Praznično druženje članske selekcije in vseh trenerjev NK Trebnje

Vse prisotne je pozdravil predsednik kluba Dejan Smuk, ki se je vsem zahvalil za dobro medsebojno sodelovanje v letu 2023. Prav tako je predstavil načrte za leto 2024, v katere je vključeno tudi igrišče z umetno travo na Cvibljah in zamenjava nove umetne trave v Športnem parku Trebnje. Prisotni smo se strinjali, da bosta slednje projekta pripomogla k boljšim pogojem treniranja in igranju nogometa za vse selekcije kluba. Po nagovoru predsednika kluba je nekaj besed spregovoril tudi glavni trener članske selekcije NK Trebnje Andrej Kasterevec, ki je povedal, da so ambicije članske selekcije uvrstitev v višjo ligo tekmovanja. Sledila je še pogostitev in obdaritev vseh prisotnih udeležencev tega prednovoletnega srečanja. Športni pozdrav.