LEVČKOV TURNIR 2023 VEČ KOT USPEŠEN!

V soboto 27.5. 2023 se je v Trebnjem dogajal pravi festival nogometa, LEVČKOV TURNIR 2023.
Na kar dveh lokacijah, v športnem parku Trebnje in našem domačem stadionu Cviblje se je pomerilo preko 300 nadobudnih nogometašev in nogometašic v selekcijah U9,U10 in U11.
Priča smo bili lepi igri in napetim tekmam.
Predvsem pa, kljub hudim borbam na igrišču zgled obnašanja in fair playa pri VSEH nogometaših.
VELIKA HVALA VSEM STARŠEM ZA POMOČ PRI ORGANIZACIJ, vsem klubom ki so se odzvali našem vabilu, trebanjskim mažoretam in častnim gostom pri podeljevanju nagrad županji ga. Mateja Povhe ter predsedniku našega kluba g. Dejan Smuk in g. Leon Lobe.
SEVEDA PA GRE TUKAJ IZPOSTAVITI TUDI SODNIKE.
Hvala sodnikom za odlično sojenje in namenjen čas Beki Rušiti, Peter Jevnikar, Peter Kristan, Markok Kastrevc ter Luka Lobe.
Kapo dol!
Odlično vzdušje med otroki, obiskovalci in trenerji kliče po novih turnirjih v organizaciji NK TREBNJE.
Tudi število obiskovalcev potrjuje, da je nogomet še kako pomemben v našem kraju in se zanimanje zanj še naprej povečuje.
VEČ O SAMEM TURNIRJU, REZULTATI, FOTOGALERIJA pa v prihodnjih dneh na naši FACEBOOK strani.

Spremljajte NK TREBNJE še naprej!