DOBRODELNA AKCIJA NK TREBNJE ZA JANA IN ANO!

Stopimo skupaj za JANA IN ANO, ter z gesto izrazimo družini našo podporo. Kdor je bil ali je del naše nogometne družine ne sme v nesreči ostati SAM.
Za to vabimo VSE ljudi dobre volje in odprtega srca, da v tej hudi zgodbi vsaj z gesto izrazimo podporo družini našega nekdanjega kapetana mladincev JANA.
Nekdaj kapetan naših mladincev Jan je nekaj let nazaj hudo zbolel. Kot da stroški zdravljenja, operacije in rehabilitacija še niso bili dovolj čustveno in finančno stresni za vso družino se je stvar ponovila, za njim pa je zbolela še njegova sestrica Ana.
V ta namen smo se pri NK Trebnje organizirali in s pomočjo našega predsednika Dejana prišli do dresa SLOVENSKE NOGOMETNE REPREZENTANCE, ki so ga v dobrodelni namen podpisali VSI REPREZENTANTJE, ki so bili na zboru za tekmo s Srbijo.
PRAVILA DOBRODELNE LICITACIJE:
1. Licitacija se začne ob trenutku objave.
2. Draži se izključno v komentarjih pri objavi na NK TREBNJE.
3. Začetni znesek je 70e. Minimalni dvig 20e (da se ohrani resnost).
4. Dražba se zaključi 18.10.2022 ob 23:59h.
5. Zmagovalec licitacije bo obveščen po zasebnem sporočilu.
6. Da bo vse transparentno se zmagovalni znesek nakaže na račun, ki je odprt v namen pomoči (OBJAVLJENO SPODAJ).
KDOR NE BO SODELOVAL PRI LICITACIJI IN BI VSEENO RAD POMAGAL Z DOLOČENIM ZNESKOM, LAHKO PREKO UPN-ja ŽELJENI ZNESEK NAKAŽE NA SPODAJ NAVEDENI RAČUN!
VSAKA MALENKOST POMAGA!
RDEČI KRIŽ SLOVENIJE OZ TREBNJE