Zaključni piknik - Svetinja 2017

V lepem sončnem vremenu in prijetnem družabnem vzdušju je naprej potekala podelitev priznanj vsem zaslužnim igralcem in igralkam kluba za nogometne dosežke v tej tekmovalni sezoni 2016/2017. V klubu smo se letos najbolj razveselili dekliškega naslova državnih osnovnošolskih prvakinj in 3. mesta dečkov z državnega osnovnošolskega prvenstva v nogometu. Prav tako pa so nas isti dan razveselili z uvrstitvijo 1. ligo starejših dečkov tudi naša U-15 selekcija.

Po podelitvi je sledil družabni del, kjer so bili otroci veseli dveh velikih nogometnih tort in klubskega darila-nogometnih hlačk za trening. Za hrano in pijačo, predvsem pa za veliko brezplačnega sladoleda so poskrbeli naši starši pod taktirko ga. Ines Perpar.

Najbolj zanimiv del piknika so bile tekme med starši in otroci, pri katerih smo vsi uživali, predvsem pa naši najmlajši člani kluba. Športni pozdrav!