Zahvala nekdanjemu dolgoletnemu sekretarju kluba in vodji nogometne šole NK Trebnje

V četrtek, 11. marca 2021 se je na nogometnem stadionu na Cvibljah po več kot 10 letih delovanja poslovil z mesta sekretarja kluba in vodje nogometne šole NK Trebnje Leon Lobe in povedal, da je čas za spremembo, vendar bo še naprej po svojih močeh pomagal klubu. Ob tej priložnosti mu je predsednik NK Trebnje Dejan Smuk simbolično izročil priložnostno darilo in se mu v imenu kluba zahvalil za njegovo dolgoletno delovanje. S svojo prisotnostjo so dogodku dodali poseben pečat tudi zbrani trenerji in strokovni delavci kluba, ki so glede na situacijo v državi upoštevali smernice NIJZ in se simbolično poslovili od športnega kolega. Obenem je beseda tekla tudi o smernicah za prihodnjo nogometno sezono 2021/2022. Več o tem pa prihodnjič...

Športni pozdrav!

Peter Kristan, sekretar kluba in vodja nogometne šole NK Trebnje

Dosedanji sekretar kluba in vodja nogometne šole Leon Lobe (levo) in predsednik kluba Dejan Smuk (desno). Foto: arhiv kluba