VABILO K VPISU V NK TREBNJE

VABILO K VPISU V VADBO NOGOMETA

Vabimo vse otroke, od 1. razreda pa do vključno 9. razreda k vpisu v vadbo nogometa v Nogometni klub Trebnje. Vpis v vadbo bo potekal cel mesec september 2019.

Vadbo bo imela vsaka selekcija predvidoma dvakrat do trikrat tedensko v popoldanskih terminih. V jesenskem času bo vadba nogometa potekala na igrišču z umetno ali naravno travo v Trebnjem, v zimskem času pa v telovadnici v Trebnjem ali na Podružnični šoli Dolenja Nemška vas in Dobrnič.

Dodatne informacije dobite vsak delovni dan po 18.00 uri na telefonski številki 041/333009, na spletni strani nktrebnje.si ali na elektronskem naslovu kluba nk.trebnje@gmail.com.

Prav tako tudi letos poteka Mala šola nogometa v Vrtcu Mavrica Trebnje. Več informacij o tem dobite pri vzgojitelju in trenerju nogometa g. Mladenu Šiški ali na spletni strani kluba.

Športni pozdrav!

Leon Lobe, NK Trebnje