U13 osvojila odlično 2. mesto v Trbovljah in Zagorju

Ekipa U13 selekcije NK Trebnje se je v nedeljo, 22.12.2019 udeležila Brečkovega memoriala v Trbovljah, kjer je v finalu priznala premoč samo ekipi NK Olimpija in tako osvojila odlično 2. mesto na omenjenem dvoranskem nogometnem turnirju. V soboto, 4.1.2020, pa se je ekipa U13 udeležila tudi dvoranskega turnirja v nogometu v Zagorju in šele v finalu klonila proti ekipi NK Trbovlje in tako še enkrat osvojila 2. mesto. Na obeh turnirjih je bil za najboljšega golmana izbran naš ekipni vratar Jakob Pušlar. Čestitke ekipi in obema trenerjema za športni uspeh, zahvala pa tudi staršem za športno navijanje. Športni pozdrav!

Foto: Ekipa U13 na turnirju v Zagorju s trenerjema Sašom in Anjo.