U-11 selekcija osvojila turnir v Zagorju

Tudi tokrat se je naša ekipa odrezala več kot odlično, saj je ostala edina nepremagana ekipa na turnirju NK Zagorje in tako zasluženo osvojila 1. mesto. Glede na to, da so naši fantje pričeli z tekmovanjem v najtežji skupini, saj so bile vse ekipe enakovredne in so odločale samo napake nasprotnikov in večja motivacija za zmago. Fantje si z tovrstnim udejstvovanjem na turnirjih nabirajo novih športnih in tekmovalnih izkušenj. Njihov ponovni uspeh je edinstven tudi zaradi predhodnega osvojenega turnirja v NK Rudar Trbovlje in doseženega 3. mesta na turnirju za U-12 selekcijo, Čestitke si zasluži celotna ekipa s trenerjema na čelu in vsi njihovi starši, ki so jih tudi tokrat podpirali in bodrili skozi vse tekme turnirja. Bravo naši! Športni pozdrav!

Fantje z visoko dvignjenim pokalom za 1. mesto...

Skupinska slika zmagovalne ekipe NK Bartog Trebnje z trenerjem Sašom in trenerko Anjo...