U-11 selekcija osvojila 1. mesto v Zagorju

Tudi letos se je naša ekipa odzvala povabilu organizatorja in nastopila na močnem turnirju v dvoranskem nogometu. Že v predskupini so se fantje odlično odrezali in osvojili prvo mesto. Kasneje v četrfinalu, polfinalu in v finalu, ko so igrali proti ekipam, kot so Olimpija, Trbovlje, Zagorje, itd. so pokazali vrhunsko igro in tako v zaključku turnirja zasluženo osvojili 1. mesto. Prejeli so pokal za najboljšo ekipo turnirja in najboljšega vratarja turnirja, ki ga je dobil vratar Lan Udovič. Čestitke ekipi in trenerjema za uspeh, vsem staršem pa zahvala za podporo. Bravo naši! Športni pozdrav!