Trebanjska dekleta v vrstah Olimpije

V sredo, 7.8.2019 je v popoldanskih času v Ljubljani potekala novinarska konferenca ŽNK Olimpija, kjer so predstavili cilje za novo tekmovalno sezono 2019/2020. V vrstah Olimpije tekmujejo tudi naša trebanjska dekleta in sicer od DU13 naprej. Zagotovo je za omenjena dekleta največja motivacija nastop v članskih vrstah in osvojitev naslova državnih in pokalnih prvakinj, kar je tudi njihov cilj v naslednji tekmovalni sezoni. Po uradni predstavitvi je sledilo družabno srečanje prisotnih. Igralki Ana Hostnik in Lara Lobe sta tudi stalni članici reprezentance Slovenije do U-16 let. Športni pozdrav!

Od leve proti desni: igralki Ana Hostnik, Lara Lobe, predsednik ŽNK Olimpija mag. Boris Snedec, trener članic in vodja mladinskega pogona                                                                            Peter Kristan in igralki Alisa Glavan in Tamara Pate.