NK Bartog Trebnje uspešno v novo sezono tekmovanja

Tako tekmujejo selekcije U-8, U-9, U-10, U-12, U-15, U-19 in člani v največji slovenski Medobčinski nogometni zvezi Ljubljana, ter selekcije deklet DU11, DU13 in DU15 pod okriljem Nogometne zveze Slovenije. Število slednjih igralk se vsakodnevno povečuje in smo že presegli število petdeset. Prav tako v Mali šoli nogometa v Vrtcu Mavrica Trebnje obiskuje vadbo nogometa prek 40 otrok. Prisotni smo tudi v nogometnem krožku v Osnovni šoli Trebnje in na njenih podružničnih šolah. V klubu smo ponosni na ta dosežek, saj trenutno v tej športni disciplini v Trebnje trenira oziroma vadi nogomet prek 300 fantov in deklet. Športni pozdrav!