LEVČKOV KAMP 2023!

LEVČKOV KAMP 2023

Zaradi velikega povpraševanja in zavoljo same organizacije staršev v okviru počitnic smo se odločili satršem stopiti naproti in omogočili predhodne prijave.

Kamp je namenjen VSEM OTROKOM, ki bi radi prvi teden počitnic preživeli aktivno, veselo, zabavno, obdani s prijatelji in novimi dogodivščinami ter izkušnjami.

Kamp ni namenjen zgolj nogometašem, saj se bo na samem kampu dogajalo še vrsto drugih aktivnosti. Plavanje, Streljanje, bowling, vodne igre itd.

Sam KAMP nima starostne omejitve, ga pa priporočamo otrokom starim med 6-15 let.

ŠTEVILO OTROK NA KAMPU JE OMEJENO in prijave sprejemamo do zapolnitve mest, zato pohitite in otroku zagotovite največjo poletno zabavo daleč naokoli..

Za prijavo sledite navodilom na plakatu.